Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” anunță post vacant pentru funcția de specialist în vînzări

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Te asteptăm în echipa Publicației Periodice „Monitorul Fiscal FISC.MD” dacă iti place comunicarea si vrei un job interactiv și interesant în domeniul comercializării revistei „Monitorul Fiscal FISC.MD”.
Scopul postului este de a dezvolta rețeaua de clienți și de a contribui la creșterea vînzărilor.

De la tine se cere să ai o atitudine de profesionist, să fii calculat, amabil și emoțional echilibrat. Poți fi proaspăt absolvent.
De la noi: angajarea oficială cu salariu fix+ % din vînzări, atmosferă plăcută de lucru într-un oficiu confortabil și modern, echipă prietenoasă, posibilitatea de promovare în cadrul echipei.
Denumirea funcției:  specialist în vînzări

Cerințe față de funcție:

Studii: superioare economice (marketing, business, drept, economie).

Experiență: vechimea în domeniul de activitate va constitui un avantaj.

Competențe: cunoașterea PC.

Capacități:

  • Dicție clară;
  • Abilități de comunicare și convingere;
  • Atitudine pozitivă față de muncă;
  • Dorința de a lucra în vînzări;
  • Responsabilitate;
  • Comunicare scrisă și verbală fluentă în limbile româna și rusă;
  • Orientare spre rezultate;
  • Dorința de a influența nivelul remunerării;
  • Capacitate de organizare;
  • Loialitate și confidențialitate;
  • Personalitate dinamică și analitică.

Responsabilități:

  • elaborarea listei de livrare a revistelor, prin completarea calitativea a datelor personale si a adreselor abonaților;
  • asigurarea realizării planului zilnic de vînzări;
  • întocmirea rapoartelor privind situația vânzărilor;
  • administrarea eficientă a relației cu clienții și furnizorii;
  • planificarea tirajului revistei în optimul stabilit;
  • ținerea evidenței stocului de reviste;
  • asigurarea livrării revistelor către abonați și agenții de presă de curierat și semnării actelor aferente acestui procesю

Condiții de muncă oferite:

  • Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea, trimite-ne un mail cu CV-ul tău la adresa [email protected] sau telefonează Redacția la 022-822028. Te așteptăm în echipă.

Organizații vizate: Monitorul Fiscal FISC.MD |