Anunțuri de Angajare

AO ,,CASMED” Caută operator de date în mun. Bălți

AO ,,CASMED,, caută o persoană competentă pentru postul de operator de date  în mun. Bălți.

Responsabilități principale:

  • Introducerea rapoartelor lunare în baza de date;
  • Gestionarea bazei de date a beneficiarilor;
  • Gestionarea softului existent în asociație;
  • Instruirea lucrătorilor asociației din teritoriu privind folosirea echipamentului tehnic și a softului;
  • Asigurarea funcționării normale a infrastructurii tehnice a asociației.

Cerinte faţă de candidaţi:

  • Studii superioare cu profil informatic;
  • Cunoştinţe solide MS Office;
  • Experiența de lucru în Microsoft Access;
  • Cunoaşterea obligatorie a limbii română și engleză;
  • Permis de conducere cat. B.

Beneficii:

-        Mediu de lucru atractiv şi echipă tânără şi dinamică;

-        Posibilitatea de implicare activă în proiectele asociaţiei;

-        Posibilitatea de formare şi instruire permanentă.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: [email protected]  indicând poziția la care aplică.   AO ,,CASMED,, cauta o persoană profesionistă pentru postul de operator de date în mun. Bălți.

 AO ,,CASMED" este o organizație neguvernamentală, specializată în prestarea serviciilor de îngrijiri socio-medicale la domiciliu și care deservește 12 raioane din Regiunea de Nord.

Gazduit pe amplica.md