Anunțuri de Angajare

Psiholog pentru o perioadă determinată în cadrul A.O. ''Concordia. Proiecte Sociale''

Căutăm Psiholog pentru suplinirea postului vacant în cadrul A.O.''Concordia. Proiecte Sociale'' din mun. Chișinău, str. A. Corobceanu 13/1.

Responsabilități:
- Efectuarea evaluării psihologice a beneficiarilor pe baza instrumentelor specifice profesiei;
- Desfășurarea activităţii de terapie individuală și de grup;
- Realizarea serviciilor de consiliere și de terapie pentru beneficiari, oferindu-le suportul informaţional, instrumental şi emoţional de care au nevoie;

Așteptări faţă de candidaţi:
- Studii superioare în domeniul psihologiei /psihopedagogiei și experienţă în domeniu- minim 5 ani;
- Specializările postuniversitare în domeniul psihologiei copilului, adolescentului, adultului vor constitui un avantaj;
- Capacitatea de interacțiune și comunicare eficientă cu beneficiarii și cu membrii echipei de lucru;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă - obligatoriu;
- Cunoștințe de operare PC;
- Motivație și empatie în lucrul cu familiile social vulnerabile, dinamism,  entuziasm și seriozitate;

Oferim:
- Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
- Pachet social și condiţii bune de muncă;
- Activitate responsabilă, interesantă;
- Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesioniști;
- Norma de muncă - norma deplină;

Loc de muncă: Sediu: mun. Chișinău, str. A. Corobceanu 13/1
Deveniți parte din echipa CONCORDIA Moldova!

Rugăm să transmiteți CV-ul Dstră și scrisoarea de intenție pînă la data de 30 august 2018, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: [email protected] , indicînd POZIȚIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: [email protected]

Telefon: 0 22 23 55 81.
Sediul AO ”Concordia. Proiecte Sociale”, str. Corobceanu 13/1, or. Chișinău

Gazduit pe amplica.md