Anunțuri de Angajare

Fabrica de Mobila Mashtab este in cautare de: Manager vinzari angro si Operator vinzari prin telefon

Fabrica de Mobila din Chisinau MASHTAB este specializata  in producerea si comercializarea mobilierului pe piata autohtona.

Datorita dezvoltarii dinamice sintem in cautarea de:

- Manager vinzari angro,

- Operator vinzari prin telefon.

RESPONSABILITĂŢI

  • Realizarea procesului de vînzare directă şi prin telefon;
  • Menţinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Promovarea produselor si a imaginii companiei;
  • Realizarea targetului de vanzari si indeplinirea altor obiective stabilite.

CERINŢE FAŢĂ DE CANDIDATI

  • Experienta in vînzari angro/prin telefon;
  • Excelente abilitati de comunicare , convingere şi negociere;
  • Cunoasterea tehnicilor specifice de vanzare ;
  • Cunostinte solide de operare PC;
  • Cunoaşterea limbilor române, ruse.

OFERIM

  • Salariu competitiv;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Loc de munca intr-un cadru modern;
  • Mediu de munca performant, o echipă dinamică şi competitivă, intr-o companie în plină ascensiune.

Expediați CV-ul la adresa [email protected], cu menționarea postului.Sau contactati-ne la tel. 079920400. Doar persoanele selectate Vor fi invitate la interviu.

Gazduit pe amplica.md