Anunțuri de Angajare

Specialist serviciu personal (pe perioadă determinată), A.O. ''Concordia. Proiecte Sociale''

Căutăm Specialist serviciu personal pentru suplinirea postului vacant (pe perioadă determinată).

Responsabilități:
• Organizarea și participarea la procesul de recrutare a personalului;
• Elaborarea fișelor de post pentru salariații Asociației;
• Întocmirea tabelei de evidență a orelor lucrate;
• Evidența salariaților aflați în concediu de maternitate și în concediu de îngrijire a copiilor;
• Întocmirea actelor necesare la modificarea contractelor individuale de muncă ale salariaților;
• Perfectarea corectă a documentaţiei referitoare la lucrul cu personalul;
• Respectarea strictă a legislaţiei muncii şi altor acte normative ce reglementează lucrul cu personalul.

Așteptări faţă de candidaţi:
• Studii superioare în domeniul managemetului resurselor umane / dreptului muncii;
• Experienţă în domeniul resurselor umane și cunostințe privind legislația muncii, constituie un avantaj;
• Cunoaşterea obligatorie a limbii română;
• Cunoașterea obligatorie PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet);
• Cunoașterea programului 1C, precum și cunoașterea procedurii de calcul/plată a salariului constitue avantaj;
• Responsabilitate, aptitudini de planificare, organizare;
• Entuziasm, seriozitate și spirit de inițiativă.

Oferim:
• Salariu motivant;
• Pachet social și condiţii bune de muncă;
• Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
• Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesionisti.

Loc de muncă: Sediul AO ”Concordia. Proiecte Sociale”, str. Corobceanu 13/1, or. Chișinău
Deveniți parte din echipa CONCORDIA Moldova!
Se prelungește termenul de depunere a CV-urilor până la data de 22 iulie 2018.
Rugăm să transmiteți CV-ul D-stră  pînă la data de 22 iulie 2018, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: [email protected]
Telefon: 0 22 23 55 81.

Gazduit pe amplica.md