Anunțuri de Angajare

Ziarul de Gardă angajează manager de oficiu

Ziarul de Gardă angajează manager de oficiu. Redacția propune salariu motivant, un climat binevoitor și perspective de creștere profesională.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

  • Educație: Studii universitare în management, administrare, afaceri, comunicare, sau alte domenii adiacente;
  • Experiența profesională:  Experiență de lucru într-o poziție similară este un avantaj;
  • Abilități de bază: Abilități manageriale și organizatorice. Experiența de muncă în administrarea proiectelor și o bună cunoaștere a limbii engleze vor constitui un avantaj.

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Managementul proiectelor, organizarea bunei desfășurări a activităților programate,  planificarea și evidența activităților, completarea rapoartelor de activitate;
  • Monitorizează performanța organizației, organizarea acțiunilor de creștere a performanței, organizarea activităților de dezvoltare profesională a membrilor echipei;
  • Participă la elaborarea sau ajustarea politicilor de activitate, a planurilor și proiectelor de lucru;
  • Cunoaște și acceptă produsele și obiectivele ZdG.

CONDIȚII DE MUNCĂ

        Redacția asigură:

  • un loc de muncă dotat cu echipamentele și materialele necesare;
  • un salariu motivant, contract de muncă, achitarea taxelor obligatorii;
  • respectarea libertăților și drepturilor;
  • un climat redacțional binevoitor, plin de respect și colegialitate;
  • condiții de creștere profesională.

Persoanele interesate trebuie să prezinte Dosarul de Angajare compus din:

  • CV-ul actualizat;
  • un mesaj în care este explicat interesul pentru această poziție.

Dosarul de Angajare va fi expediat prin e-mail la adresa  [email protected] cu titlul: ”Manager de Oficiu”.

Gazduit pe amplica.md