Angajăm Director Sucursală (Chișinău) într-o Bancă cu capital străin

Ajută-ne să distribuim acest articol:

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Director Sucursala (Chișinău)

Bancă cu capital străin ce activează în Republica Moldova.

Responsabilități:

  • Coordonarea procesului de vânzare și promovare a produselor bancare;
  • Administrarea și dezvoltarea continuă a portofoliului de clienți/produse/servicii ale sucursalei;
  • Gestiunea riscurilor aferente activității Sucursalei;
  • Asigurarea integrității patrimoniului Sucursalei.

Cerințe:

  • Studii superioare: economice;
  • Experiență de muncă în domeniul bancar  - 3 ani într-un post similar;
  • Experiență în domeniul creditării și deservirii clienților;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - fluent;
  • Cunoașterea Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) -  Avansat;

Beneficii:

  • Salariu competitiv;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
  • Posibilitatea de a căpăta experienţă într-un grup internațional de renume;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: [email protected]

Telefon de contact : 069104433

În CV indicați codul postului vacant: DSC

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Organizații vizate: HR-Consulting (Search4staff) |