Anunțuri de Angajare

Manager Depozit

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de: MANAGER DEPOZIT

Despre Companie:

Companie internațională în domeniul echipamentelor de joc (sisteme de monitorizare și raportare, sisteme de jackpot, terminale video loterie, pariuri sportive și jocuri de noroc online), ce își desfășoară activitatea în 45 țări și este partener export pentru peste 70 țări.

Atribuții de serviciu:

- Operează în stoc mișcările de marfă

- Înregistrează, prelucrează și păstrează informațiile referitor la situația stocurilor

- Efectuează inventarul stocului de marfă conform procedurilor interne și conform legislației în vigoare

- Verifică, atît cantitativ, cît și calitativ bunurile care intră în gestiune cu datele înscrise în actele însoțitoare

- Coordonează și planifică activitatea din cadrul depozitului, se asigură de utilizarea rațională a resurselor

Candidatul pe care-l căutăm:

  • Absolvent studii medii
  • Experiență de minim 3 ani într-un post similar
  • Cunoștințe foarte bune MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Limba română scris și vorbit – obligatoriu
  • Limba engleză scris și vorbit – reprezintă un avantaj
  • Capacitate de asimilare rapidă, respectarea termenelor limită
  • Meticulozitate, seriozitate și acuratețe, atenție la detalii
  • Atitudine pozitivă și inițiativă, etică și integritate profesională
  • Capacitate de lucru în echipa și relaționare
  • Experiență în coordonarea unei echipe

Angajatorul propune: • Angajare oficială • Salariu fix (+ achitarea supra-orelor) • Echipă tînără și dinamică

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: [email protected], indicînd în tema scrisorii codul: DEP

Întrebări asupra anunțului/ poziției pot fi anunțate la numărul de telefon: 022 87 65 56

Gazduit pe amplica.md