Anunțuri de Angajare

Angajăm Digital Marketing Manager

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Digital Marketing Manager

Companie ce activează în Republica Moldova în domeniul financiar.

Responsabilități:

  • Elaborarea strategiilor și campaniilor de marketing;
  • Coordonarea tuturor canalelor ce țin de digital marketing (SEO, PPC, SMM, E-mail, SMM, etc.)
  • Analiza și segmentarea grupurilor țință;
  • Optimizarea conversiei pentru canalele de marketing;
  • Gestionarea site-urilor companiei și plasarea de conținut;
  • Analiza de piață și monitorizarea concurenților;
  • Organizarea evenimentelor de marketing;
  • Lucrul cu furnizorii pentru crearea materialelor de tipar, video etc;
  • Prezentarea produselor companiei.

Cerințe:

  • Studii superioare în domenii relevante funcției: jurnalism, filologie etc;
  • Experiență de muncă în domeniul digital marketing – 2 ani;
  • Posedarea abilităților de lucru cu SEO, PPC, SMM, Content-marketing, Email marketing;
  • Experiență de lucru cu Google Adwords, Facebook Ads Manager;
  • Înțelegerea Google Analytics și GTM;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
  • Abilitate de lucru în programul Photoshop și Adobe Illustrator va constitui un avantaj.

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv;
  • Participarea la traininguri de dezvoltare profesională;
  • Posibilități de creștere și dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: [email protected]

Telefon de contact : 069104433

În CV indicați codul postului vacant: DM2

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Gazduit pe amplica.md