Anunțuri de Angajare

Secretar Asistent Director A.O. ''Concordia. Proiecte Sociale''

   Căutăm Secretar Asistent Director pentru oferirea suportului administrativ.

Responsabilități:
- Oferirea asistenței personale și administrative de înaltă calitate pentru Directorul executiv CONCORDIA Moldova;
- Organizarea și coordonarea evenimentelor planificate de conducere în interiorul și în exteriorul organizației;
- Realizarea traducerilor orale şi în scris după necesitate, conform indicaţiilor primite;
- Întocmirea proceselor verbale și a rapoartelor internaționale;

Așteptări faţă de candidaţi:
- Studii superioare și experienţă/ practică în domeniu de secretariat / asistență, minim 1 an;
- Experiență în domeniu ONG, constituie avantaj;
- Cunoașterea obligatorie a limbii română (limba rusa constituie un avantaj);
- Cunoașterea obligatorie a limbilor germana și/sau engleză;
- Cunoașterea PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet);

Oferim:
- Salariu motivant;
- Pachet social și condiţii bune de muncă;
- Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
- Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesionisti;
- Norma de muncă – deplină.

Loc de muncă: Sediul AO ”Concordia. Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău

Rugăm să transmiteți CV-ul și scrisoarea de intenție a Dvs. pînă la data de 03.06.2018,
indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: [email protected]
Telefon: 0 22 23 55 81

Gazduit pe amplica.md