Anunțuri de Angajare

Manager în turism

HR-Consulting (www.search4staff.com) este o agenție de recrutare cu mai mult 20 de ani experiență în afaceri. La moment, suntem în căutarea unui candidat pentru poziția: Manager în turism

Responsabilități:

  • Extinderea bazei de clienți și realizarea planului de vînzări;
  • Crearea și realizarea conceptelor de evenimente;
  • Consultarea clienților referitor la evenimente, meniuri, program de excursii, etc.;
  • Rezervarea, organizarea si monitorizarea evenimentelor corporative și individuale, a excursiilor etc.;
  • Raportarea și evidența pe evenimentele organizate.

Beneficii:

  • Posibilitati de instruire și dezvoltare profesională;
  • Mediu dinamic de lucru;
  • Motivarea competitivă;

Cerințe:

  • Experiență în event management/ HORECA;
  • Fluență în limbile engleză, română și rusă;
  • Atitudine pozitivă și orientare spre client;
  • Responsabilitate, dedicație si pasiune.

Dacă sunteți pasionat de organizarea evenimentelor, vă place să comunicați cu oamenii și doriți să evoluați în acest domeniu, așteptăm CV-ul Dvs cu o poza recentă la adresa [email protected]

Gazduit pe amplica.md