Anunțuri de Angajare

Administrator SPA Salon

HR-Consulting (www.search4staff.com) este o agenție de recrutare cu mai mult 20 de ani experiență în afaceri. La moment, suntem în căutarea unui candidat pentru poziția:

Cerințe:

  • Contabilitatea primară (evidența facturlor, registru de casă, documente contabile primare etc.)
  • Disponibilitatea de a îndeplini standardele înalte de servicii în timpul lucrului cu clienții salonului;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză la nivel avansat;
  • Abilitați de operare PC, internet;
  • Dorința de a lucra în industria SPA, bunăvoință în relație cu oamneii și un stil de viață pozitiv;

Responsabilități:

  • Coordonarea activității salonului și menținerea unei atmosfere pozitive;
  • Planificarea și organizarea activității salonului;
  • Emiterea și încasarea facturilor aferente serviciilor salonului;
  • Menținerea legăturii cu furnizorii - plasarea comenzilor, recepția și evidența produselor;
  • Promovarea imaginii salonului în colaborare cu departamentul Marketing;
  • Atitudine orientată către satisfacerea clienților;
  • Gestionarea rezervărilor/ programărilor pentru clienții și invitații centrului;
  • Promovarea produselor și serviciilor disponibile în salon;

 Beneficii:

  • Lucru într-o echipa tînără;
  • Grafic de lucru: Luni - Vineri
  • Locul de muncă în centrul orașului Chișinău;
  • Salariu motivant;

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: [email protected]

Telefon de contact: 022 876 557

Vă rugăm să indicați codul postului vacant: ASP2

Gazduit pe amplica.md