Clinica Stomatologica Dentino angajeaza Asistenta Medicala

Ajută-ne să distribuim acest articol:

Clinica Stomatologica "Dentino" angajeaza Asistenta Medicala

In prezent clinica stomatologica "DENTINO" este unul dintre principalii furnizori de servicii dentare private din tara.

Candidatul ideal:
- Asistenta cu studii finalizate de asistent medical
- Experienta de lucru reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie
- Persoana dinamica, pozitiva, profesionista
- Cunostinte de operare PC
- Adaptabilitate la lucrul in echipa
- Persoana bine organizata,serioasa,disciplinata,punctuala,amabila
- Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii
BENEFICII:
- Salariu extrem de atractiv;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
- Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor;
- Traininguri periodice;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu

Descrierea jobului:
- Completarea documentelor de evidenta a pacientilor
- Asigurarea conditiilor igienico-sanitare generale la locul de munca
- Asistarea medicului la efectuarea manoperelor clinice
- Sterilizarea instrumentelor si a materialelor
- Respectarea programului de lucru al cabinetului
- Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii existente in cabinet

Program:
Orele de lucru: Luni - Vineri : 08:30-19.00; Simbata- 9:00- 14:00

expediati-ne acum CV-ul dvs. la adresa: [email protected]