Anunțuri de Angajare

Clinica Stomatologica Dentino angajeaza Asistenta Medicala

Clinica Stomatologica "Dentino" angajeaza Asistenta Medicala

In prezent clinica stomatologica "DENTINO" este unul dintre principalii furnizori de servicii dentare private din tara.

Candidatul ideal:
- Asistenta cu studii finalizate de asistent medical
- Experienta de lucru reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie
- Persoana dinamica, pozitiva, profesionista
- Cunostinte de operare PC
- Adaptabilitate la lucrul in echipa
- Persoana bine organizata,serioasa,disciplinata,punctuala,amabila
- Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii
BENEFICII:
- Salariu extrem de atractiv;
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
- Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor;
- Traininguri periodice;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala in domeniu

Descrierea jobului:
- Completarea documentelor de evidenta a pacientilor
- Asigurarea conditiilor igienico-sanitare generale la locul de munca
- Asistarea medicului la efectuarea manoperelor clinice
- Sterilizarea instrumentelor si a materialelor
- Respectarea programului de lucru al cabinetului
- Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii existente in cabinet

Program:
Orele de lucru: Luni - Vineri : 08:30-19.00; Simbata- 9:00- 14:00

expediati-ne acum CV-ul dvs. la adresa: [email protected]

Gazduit pe amplica.md