Anunțuri de Angajare

Asistent Manager Marketing

HR-Consulting este o agenție de recrutare cu mai mult de 20 de ani experiență în afaceri. La moment, suntem în căutarea unui candidat pentru poziția Asistent Manager Marketing.

 Cerințe:

  • cunoașterea celor mai noi metode şi trend-uri în marketingul online;
  • experiență în moderare pe social media - Facebook, Instagram, You Tube;
  • aptitudini si experiență de copywriting;
  • operarea cu Adobe Photoshop, Illustrator constituie un avantaj;
  • personalitate creativă şi cu iniţiativă, capabilă să lucreze în echipă;
  • cunoaşterea limbii de stat, rusă şi engleză – avansat;

Responsabilități:

  • promovarea în social media, blogguri, postări de articole, etc;
  • stabilirea și aducerea la îndeplinire a stragiilor de marketing online;
  • identificarea de noi metode pentru promovarea imaginii companiei;
  • elaborarea de analize / raportări asupra activității de marketing;

Beneficii:

  • mediu de lucru plăcut, stabil, echipă tânără şi dinamică;
  • posibilitate de dezvoltare a carierei într-o companie de succes;
  • amplasarea oficiului în zona de centru a orașului Chișinău;
  • program de lucru: full-time;
  • angajare oficială;

Sunteți perfect pentru această poziție dacă:

  • sunteți înfometat pentru o nouă provocare și doriți să cunoașteți noi orizonturi;
  • atenția dvs. la detalii este impecabilă;
  • sunteți aproape perfecționist;

Candidații interesați pot trimite CV-ul la adresa de e-mail a companiei HR-Consulting: [email protected]
Vă rugăm să indicați codul postului vacant AMM în linia subiect sau CV.

Vă mulțumim!

Gazduit pe amplica.md