Anunțuri de Angajare

Sales and Operations Director

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Companie internationala specializata in domeniul B2B.

Obiectivul postului:  Dezvoltarea Businessului pe piata RM.

Responsabilitati:

- Managementul companiei pe teritoriul  RM (coordonarea activitatii personalului, bugetarea, promovarea)

- Implementarea strategiilor grupului la nivel national

- Promovarea produsului;

- Contactarea cu persoanele decizionale a companiilor din RM;

- Dezvoltarea portofoliului de clienti;

- Negocierea si semnarea contractelor;

- Atragerea noilor parteneri;

Cerinte:

-  Studii superioare economice, tehnice, umanitare;

-  Preferabil experienta de la 3 ani in managementul vanzari B2B, FMCG, Telecomunicatii sau servicii Bancare;

-  Experienta legata de promovarea si dezvoltarea produsului/ serviciului;

-  Cunoasterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;

-  Cunoasterea calculatorului (Ms Office)

-  Bun negotiator si team leader;

-  Permis de conducere cat B;

Beneficii:

- Salariu fix + bonusuri

- Automobil de serviciu, laptop, telefon de serviciu

- Participarea la traininguri internationale;

Contacte:

Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: [email protected] sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560

in CV indicati postul vacant: “SOMR

Gazduit pe amplica.md