Anunțuri de Angajare

Sales trainer

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de: Sales Trainer

Despre Companie:

Companie internațională care schimbă lumea prin frumusețe.

Compania propune:

  • Salariu fix și achitat la timp
  • Angajare oficială
  • Pachet social inclus
  • Posibilități de creștere și dezvoltare
  • Automobil de serviciu
  • Lucru într-o echipă dinamică
  • Regim de muncă adaptat, interesant și divers J

Atribuții de serviciu:

  • Îmbunățățirea actualelor programe de formare și elaborarea noilor programe, în vederea instruirii forței de vînzări (prezentări PowerPoint)
  • Colectarea informației privind fluxul de persoane prezente la instruiri (tabele excel)
  • Instruirea forței de vînzări din toate regiunile partenere (public speaking)
  • Acoperirea planurilor lunare de training-uri livrate (deadline)

 Criterii eligibile participării la concursul de angajare:

  • Studii superioare în unul din domeniile: marketing, logistică, PR, psihologie
  • Experiență în conducerea training-urilor/ workshop-urilor de minim 3 ani
  • Utilizator independent MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Vorbește fluent limba română și rusă
  • Orientare spre client
  • Persuasiune și curiozitate
  • Capacitatea de a lucra rapid
  • Spirit de echipă și responsabilitate
  • Flexibilitate și rezistență la stres
  • Permis de conducere, categoria B

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: [email protected], indicînd în tema scrisorii codul: ST

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 069638007

Gazduit pe amplica.md