Anunțuri de Angajare

Manager marketing

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și scriere în limba română, rusa, engleză;
  • Cunoștințe PC, Microsoft Office, Facebook, Photoshop;
  • Experiență în domeniul promovărilor online;
  • Creativitate si imaginație;
  • Experiență  în domeniu minim 2 ani;
  • Studii in domeniul marketingului.

Responsabilități de bază:

  • Promovarea activă a produselor companiei pe piata autohtona;
  • Întreținerea relațiilor cu presa scrisã, televiziunea, partenerii și clienții;
  • Organizarea si comunicarea online;
  • Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor promovare  online, realizarea si curarea lor;
  • Promovarea și conceperea planurilor și strategiilor de marketing online;
  • Menținerea și dezvoltarea paginii web si a profilurilor pe rețelele de socializare;
  • Actualizarea sistematică a materialelor publicitare;

Compania oferă:

  •  Angajare oficiala;
  •  Pachet social complet;
  •  Salariu de la 10 000 lei;

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]
Telefon: 067402903

Gazduit pe amplica.md