Urmareste-ne pe LinkedIn

Anunțuri de Angajare

Angajăm agent vânzări publicitate

NMO – compania care administrează portalul stirilocale.md și agrobiznes.md anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante de agent vânzări publicitate.

Descrierea jobului

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea serviciilor publicitare;
  • Menținerea relației cu clienții;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Activități de relații cu clienții, urmărirea plăților, întocmirea contractelor, respectarea deadline-urilor;
  • Participarea la evenimente în funcție de necesitățile de vânzări;
  • Atingerea target-ului lunar.

Cerințe

  • Candidatul ideal posedă bune abilități de comunicare și negociere;
  • Atitudine pozitivă, dinamism, seriozitate, punctualitate, perseverență, putere de convingere;
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea unei limbi de circulație internațională;
  • Nivel avansat scris/vorbit;
  • Experiență în vânzarea de publicitate constituie un avantaj.

Oferim condiții de muncă foarte bune (laptop, telefon). Program de lucru comod. Salariu generos + procent din vânzări. Ne aflăm în centru, vizavi de SkyTower.

Toți cei interesați ne pot trimite un CV însoțit de o scrisoare de intenție la adresa de email: [email protected] Detalii la nr. de tel: 069613530.

Gazduit pe amplica.md