Anunțuri de Angajare

AISE angajează asistent oficiu

Academia de Inovare și Schimbare prin Educație

angajează asistent birou part time (cu durata de lucru redusă).

Domeniu de activitate:

  • educație
  • e-Learning
  • predarea limbii engleze
  • proiecte de dezvoltare profesională și academică

Profil:

  • studenții din ultimul an
  • studenți la masterat sau doctorat

Detalii:

  • site-ul subdiviziunii: www.aise.md
  • studii: limba engleză, filologie, educație, pedagogie
  • experiență: voluntariat, proiecte educaționale, leadership
  • salariu: negociabil

Program de lucru:

  • 15.00 - 20.00
  • luni - vineri

Cerințe:

• vorbitor nativ de limbă română
• cunoaşterea limbii engleze
• cunoștinţe nivel mediu a pachetului Office (Word, Excel)
• bune abilităţi de comunicare în relația cu clienţii și colegii

Responsabilităţi:

• evidenţa documentelor ce ţin de activitatea organizației
• menţinerea relaţiilor cu clienţii, cursanții și cadrele didactice
• supravegherea şi asigurarea sarcinilor de întreţinere a oficiului

Candidații sunt rugați să trimită CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție

la adresa de e-mail a[email protected]

Gazduit pe amplica.md