Anunțuri de Angajare

Jurisconsult

Responsabilitati:

Apararea intereselor companiei ce tine de:

 -crearea si folosirea proprietati intelectuale a companiei

- contracte de licentiere internationale

- relatii comerciale nationale si internationale

- litigii in instantele nationale de judicata si in curtile de arbitraj comercial

Cerinte:

- studii superioare – licentiat in drept

- calificare: proprietatea intelectuală, drept civil, drept internațional comercial, litigii.

- cunoasterea limbilor: Romana, Rusa;

- abilități avansate de lucru cu MS Word

Beneficii:

- grafic: luni-vineri (8:30-17:00)

- salariu motivant

- la necesitate acitarea cursurilor de perfectionare 90 %

Contacte:

Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: [email protected] sau sa apeleze tel.022 87 65 56; mob.062 10 12 90

In CV sau tema scrisorii indicati codul postul vacant: “JQ”

Gazduit pe amplica.md