Anunțuri de Angajare

Electromontor

Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Responsabilități:
- Executarea lucrărilor de construcții conform proiectelor;
- Lucrări de dezvoltare și mentenanță infrastructură;
- Construcția rețelelor de comunicații.

Cerințe:
- Studii tehnice (în domeniul Telecomunicații – vor fi considerate un avantaj);
- Experiența în domeniu este obligatorie.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa [email protected] , cu specificarea postului – Electromontor.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

Gazduit pe amplica.md

Find us on Google+
Google