Anunțuri de Angajare

Manager in constructii

Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Manager în Construcții

Responsabilități:
∙ Coordonează activitățile din cadrul proiectului supervizând direct echipele tehnice;
∙ Monitorizează în timp progresul atins față de obiectivele propuse și elaborează rapoarte lunare;
∙ Asigură rezolvarea problemelor apărute în realizarea proiectului;
∙ Gestionează funcționarea și întreținerea structurilor de inginerie;
∙ Stabilește relații de colaborare pe termen lung cu partenerii, clienții şi beneficiarii.

Cerințe:
∙ Studii superioare în domeniul construcțiilor (domeniul tehnic, arhitectură constituie un avantaj);
∙ Aptitudini de operare PC (Microsoft Office);
∙ Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
∙ Minimum 3 ani experiență în lucrul pe proiecte în domeniul construcțiilor.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate si un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa [email protected], cu specificarea postului – Manager în Construcţii.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

Gazduit pe amplica.md

Find us on Google+
Google